Stand

Nr. Team Wedstrijdverloop Wedstrijden Sets Punten
aantal voor–tegen voor–tegen
1 0 0—0 0—0 0
2 0 0—0 0—0 0
3 0 0—0 0—0 0
4 0 0—0 0—0 0
5 0 0—0 0—0 0
6 0 0—0 0—0 0
7 0 0—0 0—0 0
8 0 0—0 0—0 0
9 0 0—0 0—0 0
10 0 0—0 0—0 0
Er zijn in totaal 0 wedstrijden gespeeld.

Uitslagen

Er zijn nog geen uitslagen in deze competitie.

Programma

Datum Tijd Wedstrijd
za 7 okt 2017 13:30 TT Papendal-Arnhem — Regio Zwolle Volleybal
za 7 okt 2017 20:00 Coolen-Alterno — Eurosped
za 7 okt 2017 19:30 PrismaWorx VC Weert — Sliedrecht Sport
zo 8 okt 2017 16:30 Flynth FAST — VC Sneek
zo 8 okt 2017 15:30 Peelpush — Springendal-Set-Up`65
za 14 okt 2017 18:00 Springendal-Set-Up`65 — Coolen-Alterno
za 14 okt 2017 20:30 Sliedrecht Sport — Peelpush
za 14 okt 2017 20:00 VC Sneek — Eurosped
za 14 okt 2017 20:00 Regio Zwolle Volleybal — PrismaWorx VC Weert
zo 15 okt 2017 15:00 Flynth FAST — TT Papendal-Arnhem
za 21 okt 2017 16:00 TT Papendal-Arnhem — VC Sneek
za 21 okt 2017 19:30 PrismaWorx VC Weert — Flynth FAST
zo 22 okt 2017 15:30 Peelpush — Regio Zwolle Volleybal
zo 22 okt 2017 15:30 Eurosped — Springendal-Set-Up`65
wo 25 okt 2017 19:30 Flynth FAST — Peelpush
wo 25 okt 2017 19:30 Sliedrecht Sport — Eurosped
wo 25 okt 2017 20:00 Regio Zwolle Volleybal — Coolen-Alterno
wo 25 okt 2017 19:30 VC Sneek — Springendal-Set-Up`65
wo 25 okt 2017 20:00 TT Papendal-Arnhem — PrismaWorx VC Weert
za 28 okt 2017 20:00 Coolen-Alterno — Flynth FAST
zo 29 okt 2017 16:00 Springendal-Set-Up`65 — Sliedrecht Sport
za 28 okt 2017 19:30 PrismaWorx VC Weert — VC Sneek
zo 29 okt 2017 15:30 Peelpush — TT Papendal-Arnhem
zo 29 okt 2017 15:30 Eurosped — Regio Zwolle Volleybal
Datum Tijd Wedstrijd
za 2 dec 2017 17:00 TT Papendal-Arnhem — Flynth FAST
za 2 dec 2017 17:30 Coolen-Alterno — Springendal-Set-Up`65
za 2 dec 2017 19:30 PrismaWorx VC Weert — Regio Zwolle Volleybal
zo 3 dec 2017 15:30 Peelpush — Sliedrecht Sport
zo 3 dec 2017 15:30 Eurosped — VC Sneek
za 9 dec 2017 18:00 Springendal-Set-Up`65 — Eurosped
za 9 dec 2017 19:30 Sliedrecht Sport — Coolen-Alterno
za 9 dec 2017 20:00 Regio Zwolle Volleybal — Peelpush
za 9 dec 2017 20:00 VC Sneek — TT Papendal-Arnhem
zo 10 dec 2017 15:00 Flynth FAST — PrismaWorx VC Weert
za 16 dec 2017 17:30 Coolen-Alterno — Regio Zwolle Volleybal
za 16 dec 2017 18:00 Springendal-Set-Up`65 — VC Sneek
zo 17 dec 2017 15:30 Peelpush — Flynth FAST
zo 17 dec 2017 15:30 Eurosped — Sliedrecht Sport
za 23 dec 2017 19:00 Flynth FAST — Coolen-Alterno
za 23 dec 2017 13:30 TT Papendal-Arnhem — Peelpush
za 23 dec 2017 19:30 Sliedrecht Sport — Springendal-Set-Up`65
za 23 dec 2017 20:00 Regio Zwolle Volleybal — Eurosped
za 23 dec 2017 15:00 VC Sneek — PrismaWorx VC Weert
Datum Tijd Wedstrijd
za 6 jan 2018 19:30 PrismaWorx VC Weert — TT Papendal-Arnhem
za 13 jan 2018 17:30 Coolen-Alterno — TT Papendal-Arnhem
za 13 jan 2018 18:00 Springendal-Set-Up`65 — Regio Zwolle Volleybal
za 13 jan 2018 19:30 Sliedrecht Sport — VC Sneek
zo 14 jan 2018 15:30 Eurosped — Flynth FAST
zo 14 jan 2018 15:30 Peelpush — PrismaWorx VC Weert
za 20 jan 2018 20:00 Regio Zwolle Volleybal — Sliedrecht Sport
za 20 jan 2018 20:00 VC Sneek — Peelpush
za 20 jan 2018 19:30 PrismaWorx VC Weert — Coolen-Alterno
zo 21 jan 2018 15:00 Flynth FAST — Springendal-Set-Up`65
zo 21 jan 2018 13:30 TT Papendal-Arnhem — Eurosped
za 27 jan 2018 17:30 Coolen-Alterno — Peelpush
za 27 jan 2018 18:00 Springendal-Set-Up`65 — TT Papendal-Arnhem
za 27 jan 2018 19:30 Sliedrecht Sport — Flynth FAST
za 27 jan 2018 20:00 Regio Zwolle Volleybal — VC Sneek
zo 28 jan 2018 15:30 Eurosped — PrismaWorx VC Weert
Datum Tijd Wedstrijd
za 3 feb 2018 16:00 TT Papendal-Arnhem — Sliedrecht Sport
za 3 feb 2018 20:00 VC Sneek — Coolen-Alterno
za 3 feb 2018 19:30 PrismaWorx VC Weert — Springendal-Set-Up`65
zo 4 feb 2018 16:30 Flynth FAST — Regio Zwolle Volleybal
zo 4 feb 2018 15:30 Peelpush — Eurosped
za 10 feb 2018 18:00 Springendal-Set-Up`65 — Peelpush
za 10 feb 2018 20:00 Regio Zwolle Volleybal — TT Papendal-Arnhem
za 10 feb 2018 20:00 VC Sneek — Flynth FAST
za 10 feb 2018 19:30 Sliedrecht Sport — PrismaWorx VC Weert
zo 11 feb 2018 15:30 Eurosped — Coolen-Alterno