Stand

Nr. Team Wedstrijdverloop Wedstrijden Sets Punten
aantal voor–tegen voor–tegen
1 3-03-03-13-00-33-0 6 5—1 15—4 15
2 3-22-33-03-03-03-1 6 5—1 17—6 15
3 3-23-13-03-13-11-3 6 5—1 16—8 14
4 2-33-23-03-23-13-10-3 7 5—2 17—12 14
5 2-32-32-31-33-03-03-1 7 3—4 16—13 12
6 3-11-33-23-20-31-33-2 7 4—3 14—16 9
7 1-30-33-23-01-30-33-2 7 3—4 11—16 7
8 3-10-32-30-30-32-32-3 7 1—6 9—19 6
9 1-33-00-31-31-32-3 6 1—5 8—15 4
10 0-30-32-30-30-33-21-3 7 1—6 6—20 3
Er zijn in totaal 33 wedstrijden gespeeld.

Uitslagen

Programma

Datum Tijd Wedstrijd
za 8 dec 2018 19:30 Sliedrecht Sport — Coniche Topvolleybal Zwolle
za 8 dec 2018 20:00 Draisma Dynamo — TT Papendal-Arnhem
za 8 dec 2018 19:30 VoCASA — Achterhoek Orion
za 8 dec 2018 20:00 Abiant Lycurgus — SV Land Taurus
za 8 dec 2018 19:30 Advisie-SSS — Zaanstad
di 11 dec 2018 20:00 TT Papendal-Arnhem — VoCASA
wo 12 dec 2018 19:30 Coniche Topvolleybal Zwolle — Draisma Dynamo
wo 12 dec 2018 20:00 SV Land Taurus — Advisie-SSS
wo 12 dec 2018 20:00 Achterhoek Orion — Abiant Lycurgus
wo 12 dec 2018 20:00 Zaanstad — Sliedrecht Sport
za 15 dec 2018 20:00 Draisma Dynamo — Sliedrecht Sport
za 15 dec 2018 20:30 VoCASA — Coniche Topvolleybal Zwolle
za 15 dec 2018 00:00 Abiant Lycurgus — TT Papendal-Arnhem
za 15 dec 2018 19:30 Advisie-SSS — Achterhoek Orion
za 15 dec 2018 20:00 SV Land Taurus — Zaanstad
za 22 dec 2018 17:00 Coniche Topvolleybal Zwolle — Abiant Lycurgus
za 22 dec 2018 17:30 Sliedrecht Sport — VoCASA
za 22 dec 2018 20:30 Achterhoek Orion — SV Land Taurus
za 22 dec 2018 16:00 TT Papendal-Arnhem — Advisie-SSS
za 22 dec 2018 20:00 Zaanstad — Draisma Dynamo
Datum Tijd Wedstrijd
zo 13 jan 2019 15:30 Abiant Lycurgus — Achterhoek Orion
wo 9 jan 2019 19:30 Sliedrecht Sport — Zaanstad
za 12 jan 2019 19:30 VoCASA — Draisma Dynamo
za 12 jan 2019 20:00 Abiant Lycurgus — Sliedrecht Sport
za 12 jan 2019 19:30 Advisie-SSS — Coniche Topvolleybal Zwolle
za 12 jan 2019 20:00 SV Land Taurus — TT Papendal-Arnhem
za 12 jan 2019 00:00 Achterhoek Orion — Zaanstad
za 19 jan 2019 17:00 Coniche Topvolleybal Zwolle — SV Land Taurus
za 19 jan 2019 19:30 Sliedrecht Sport — Advisie-SSS
za 19 jan 2019 20:00 Draisma Dynamo — Abiant Lycurgus
za 19 jan 2019 13:30 TT Papendal-Arnhem — Achterhoek Orion
za 19 jan 2019 20:00 Zaanstad — VoCASA
za 26 jan 2019 20:00 Abiant Lycurgus — VoCASA
za 26 jan 2019 19:30 Advisie-SSS — Draisma Dynamo
za 26 jan 2019 20:00 SV Land Taurus — Sliedrecht Sport
za 26 jan 2019 20:30 Achterhoek Orion — Coniche Topvolleybal Zwolle
za 26 jan 2019 00:00 TT Papendal-Arnhem — Zaanstad
Datum Tijd Wedstrijd
za 2 feb 2019 17:00 Coniche Topvolleybal Zwolle — TT Papendal-Arnhem
za 2 feb 2019 19:30 Sliedrecht Sport — Achterhoek Orion
za 2 feb 2019 20:00 Draisma Dynamo — SV Land Taurus
za 2 feb 2019 20:30 VoCASA — Advisie-SSS
zo 3 feb 2019 16:30 Zaanstad — Abiant Lycurgus
za 9 feb 2019 19:30 Advisie-SSS — Abiant Lycurgus
za 9 feb 2019 20:00 SV Land Taurus — VoCASA
za 9 feb 2019 20:30 Achterhoek Orion — Draisma Dynamo
za 9 feb 2019 00:00 TT Papendal-Arnhem — Sliedrecht Sport
zo 10 feb 2019 16:30 Zaanstad — Coniche Topvolleybal Zwolle